Logowanie



Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDziś1095
mod_vvisit_counterWczoraj1269
mod_vvisit_counterTydzień1095
mod_vvisit_counterZeszły Tydzień7900
mod_vvisit_counterMiesiąc36796
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc35636
mod_vvisit_counterRazem4103616

Goście on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Szukaj

Kalendarium

Tym żył świat:

23.10.1817 – urodził się Pierre Larousse, francuski pisarz, gramatyk, leksykograf i wydawca

23.10.1870 – Szwajcaria: powstało Muzeum Polskie w Rapperswilu

23.10.1892 – urodził się Milton Marx (Gummo), amerykański aktor komediowy

23.10.1927 – urodził się Leszek Kołakowski, polski filozof

23.10.1940 – urodził się Pele (na zdjęciu), brazylijski piłkarz

23.10.1947 – urodził się Kazimierz Deyna, polski piłkarz

23.10.1956 – na Węgrzech wybuchło powstanie przeciw komunistycznym rządom

23.10.2002 – w ataku sił specjalnych na moskiewski teatr na Dubrowce zginęło 50 separatystów czeczeńskich i 129 zakładników

Grono pedagogiczne

Dyrekcja

 

 

 

 

 

 

_Dyrektor - Dariusz Ponichtera

 

 

 

 

 

 

_Wicedyrektor - Jolanta Ignatowicz

 

Wychowawcy

klasa 1a - p. Aniela Garnowska
klasa 1b - p. Anna Daniecka
klasa 1c - p. Jolanta Szulc
klasa 1d - p. Iwona Żabicka

klasa 2a - p. Iwona Jachimek
klasa 2b - p. Mariola Dorniak
klasa 2c - p. Barbara Kołcz
klasa 2d - p. Anna Zimnicka

klasa 3a - p. Ewa Konupek
klasa 3b - p. Marzena Kobyra
klasa 3c - p. Maria Stasiak
klasa 3d - p. Teresa Antczak
klasa 3e - p. Elżbieta Wysokińska

 

Zespoły przedmiotowe

I.  Zespół humanistyczny:

  1. Anna Zimnicka - język polski - przewodnicząca zespołu
  2. Aniela Garnowska - język polski
  3. Maria Stasiak - język polski

II.  Zespół przedmiotów społecznych:

  1. Krzysztof Mieczkowski - historia - przewodniczący zespołu
  2. Barbara Kołcz - historia, wiedza o społeczeństwie
  3. Dariusz Ponichtera - edukacja dla bezpieczeństwa
  4. Iwona Tarasiuk - religia
  5. ks. Stanisław Turek - religia
  6. ks. Radosław Hetnerowski - religia
  7. Barbara Budkiewicz - etyka

III.  Zespół matematyczno-przyrodniczy:

  1. Teresa Antczak - matematyka - przewodnicząca zespołu
  2. Marzena Kobyra - matematyka
  3. Maria Owerko - matematyka
  4. Elżbieta Wysokińska - biologia
  5. Jolanta Szulc - chemia
  6. Mariola Kostecka - chemia
  7. Iwona Żabicka - fizyka
  8. Mariola Dorniak - geografia

IV.  Zespół języków obcych:

  1. Anna Daniecka - język niemiecki - przewodnicząca zespołu
  2. Beata Jankowska - język niemiecki
  3. Katarzyna Przygocka - język angielski
  4. Adriana Sadowska-Łuczko - język angielski
  5. Edyta Siedlińska - język angielski

V.  Zespół artystyczno-techniczny:

  1. Iwona Jachimek - muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne - przewodnicząca zespołu
  2. Jolanta Ignatowicz - informatyka
  3. Ewa Konupek - informatyka, zajęcia techniczne
  4. Iwona Żabicka - zajęcia techniczne

VI.  Zespół wychowania fizycznego:

  1. Tomasz Tomaszewski - wychowanie fizyczne - przewodniczący zespołu
  2. Marek Białogrzywy - wychowanie fizyczne
  3. Robert Budkiewicz - wychowanie fizyczne
  4. Małgorzata Dabkiewicz - wychowanie fizyczne

 

Zespół opiekuńczo-wychowawczy

  1. Ewa Żukowska - pedagog - przewodnicząca zespołu
  2. Sylwia Groth-Guzek - nauczyciel-bibliotekarz
  3. Jolanta Ignatowicz - doradca zawodowy
  4. Katarzyna Juniewicz - nauczyciel świetlicy