Poloneza czas zacząć

Poloneza czas zaczacPoloneza czas zacząć - tymi oto słowami dyrektor szkoły pan D. Ponichtera rozpoczął bal gimnazjalistów w bieżącym roku szkolnym. A polonez w wykonaniu trzecioklasistów okazał się rzeczywiście piękny. Wspaniała muzyka, świetna choreografia, powaga na twarzach, piękne stroje wywołały wzruszenie u niejednego rodzica. Wszyscy tańczący otrzymali gromkie brawa. Szczególne brawa i podziękowania należą się pani M. Dabkiewicz, która przygotowywała uczniów do dzisiejszego występu. Gdy opadły pierwsze emocje, przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia na tle ścianki z logo szkoły. A później... Oczywiście szałowa zabawa w pięknie udekorowanej sali, którą przygotowali uczniowie pod kierunkiem pani I. Jachimek. Tanecznym szaleństwom nie było końca. Przy dźwiękach porywającej muzyki pląsali uczniowie, nauczyciele i rodzice. Niewielki oddech na lody, pizzę i... znowu w tany. I tak do godziny 1:00. Zmęczeni, ale szczęśliwi, pod opieką rodziców uczestnicy balu udali się do domów. Co prawda nogi bolały, ale za to w głowach pojawiła się myśl - To był wspaniały bal.

Maria Stasiak