Nowa strona internetowa

Zapraszamy do korzystania z nowej strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku. Tam będą pojawiały się wszystkie najnowsze informacje z życia szkoły. Obecna strona nie będzie już aktualizowana.

Adres nowej strony internetowej: https://sp1paslek.edupage.org

Wyniki zapytania ofertowego nr postępowania 2017/GAMA/3

Informujemy, iż w zapytanie ofertowe  nr 2017/GAMA/3 3 na przeprowadzenie cyklu 5 szkoleń w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych dla 12 nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku zostało rozstrzygnięte.

Wybrany wykonawca:
Tomasz Rojek
Ul. Aliny Pieńkowskiej 27

Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Wybrany wykonawca przedstawił najkorzystniejszą ofertę zgodnie z warunkami Zapytania Ofertowego.
Wybrany Wykonawca nie jest powiązany osobowo i kapitałowo z Zamawiającym i spełnia warunki określone w postępowaniu.

Osoba prowadząca postępowanie – Jolanta Ignatowicz

Wyniki zapytania ofertowego nr postępowania 2017/GAMA/2

Informujemy, iż w zapytanie ofertowe nr 2017/GAMA/2 na przeprowadzenie cyklu 5 szkoleń w zakresie umiejętności trenerskich coachingowych, skutecznej komunikacji, informacji zwrotnej dla 12 nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku zostało rozstrzygnięte.

Wybrany wykonawca:
Mirosław Serbinowicz MS Consensus
Ul. Legionów 102/B/54
81-472 Gdynia

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Osoba prowadząca postępowanie – Jolanta Ignatowicz

GAMA - harmonogram realizacji wsparcia

Poniżej publikujemy Harmonogram realizacji wsparcia na 2017 r. w ramach projektu GAMA - Gimnazjalna Akademia Mistrzów Aktywności realizowanego w naszej szkole w bieżącym roku szkolnym.

Zapytanie ofertowe nr 2017/GAMA/3

W związku z prowadzeniem projektu pn. „GAMA – Gimnazjalna Akademia Mistrzów Aktywności" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego, kierujemy zapytanie ofertowe na  przeprowadzenie cyklu 5 szkoleń w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych dla 12 nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 w Pasłęku w ramach projektu „GAMA – Gimnazjalna Akademia Mistrzów Aktywności”.

Oferty przyjmujemy do 27 września 2017 r. do godziny. 10.00.

Zapytanie ofertowe nr 2017/GAMA/2

W związku z prowadzeniem projektu pn. „GAMA – Gimnazjalna Akademia Mistrzów Aktywności" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego, kierujemy zapytanie ofertowe na przeprowadzenie cyklu 5 szkoleń w zakresie umiejętności trenerskich, coachingowych, skutecznej komunikacji, informacji zwrotnej dla 12 nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 w Pasłęku w ramach projektu „GAMA – Gimnazjalna Akademia Mistrzów Aktywności”.

Oferty przyjmujemy do 27 września 2017 r. do godziny. 10.00.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Informuję, że rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku odbędzie się w poniedziałek 4 września 2017 r. według poniższego porządku:

• o godzinie 8:00 w sali gimnastycznej szkoły - klasy II i III gimnazjalne,
  • o godzinie 9:30 w sali gimnastycznej szkoły - klasy I, IV i VII szkoły podstawowej.

Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się do sal lekcyjnych na klasowe spotkania organizacyjne.

W roku szkolnym 2017/2018, począwszy od 1 września, autobusy szkolne będą dowoziły uczniów do szkoły na godzinę 8:00.

Autobus dowożący uczniów z kierunku Zielonki Pasłęckiej i Drulit będzie jechał według następującego rozkładu:
7:00 Awajki
7:10 Wakarowo
7:20 Drulity
7:25 Dargowo
7:30 Marzewo
7:35 Zielonka Pasłęcka
7:50 Pasłęk (plac przy szkole)

Autobus dowożący uczniów z kierunku Aniołowa będzie jechał według następującego rozkładu:
7:25 Aniołowo
7:35 Zielony Grąd
7:40 Marianka
7:50 Pasłęk (plac przy szkole)

Odjazdy autobusów z placu szkoły po zakończeniu lekcji: godzina 14:55 (poniedziałek - czwartek), godzina 13:20 (piątek). W poniedziałek 4 września odjazdy nastąpią o godzinie 9:30.

Uwaga! Uczniowie dojeżdżający autobusami kursowymi PKS dojeżdżają i odjeżdżają zgodnie z rozkładem jazdy PKS. Bilety miesięczne są do odbioru w szkole.

Dariusz Ponichtera

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Informujemy, że uroczystość zakończenia roku szkolnego klas trzecich odbędzie się 22 czerwca (czwartek) o godzinie 13:00 w sali gimnastycznej szkoły.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego klas drugich i pierwszych odbędzie się 23 czerwca (piątek) o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej szkoły.

Odjazdy autobusów szkolnych odbędą się po uroczystościach - w czwartek o godzinie 15:00, a w piątek o godzinie 11:00.

Spotkanie dla rodziców dzieci przedszkolnych

Informujemy, że w poniedziałek 19 czerwca o godzinie 17:00 w małej sali gimnastycznej naszej szkoły odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych.

Dzień Szkoły

W poniedziałek 19 czerwca 2017 r. będziemy obchodzili Dzień Szkoły. Tego dnia nie będą realizowane zajęcia lekcyjne. Uczniowie będą uczestniczyli w zajęciach od godziny 9.00 do 13.00 według poniższego programu.

Załączniki:
Pobierz (dzien_szkoly.doc)Program Dnia Szkoły